2009-12-28 11:12:47

Poważna kontuzja Kolosova

Anton Kolosov, napastnik II-ligowej Olimpii Elbląg, doznał poważnej kontuzji i będzie pauzował conajmniej przez kilka tygodni. Zawodnik przeszedł operację usunięcia części łękotki.
 
Kolosov doznał urazu na jednym z przedświątecznych treningów. Według zaleceń lekarza miał przez jakiś czas nosić specjalny stabilizator. Niestety podczas pobytu w domu na Ukrainie stan kolana pogorszył się na tyle, że podjęto decyzję o niezwłocznym powrocie i przeprowadzeniu koniecznego zabiegu.
 
Mniej więcej po 4-5 tygodniach od zabiegu i zejściu opuchlizny specjaliści będą mogli powiedzieć coś więcej o urazie Kolosova. Zachodzi obawa, że mogło dość do naderwania bądź nawet zerwania więzadeł w stawie kolanowym, a wówczas Kolosov może opuścić nawet część zbliżającej się rundy wiosennej.
 
Anton Kolosov ma 23 lata i pochodzi z Ukrainy. Ostatnio reprezentował barwy Olimpika Odessa. W rundzie jesiennej sezonu 2009/2010 strzelił dla drużyny z Elbląga 4 bramki.
 
źródło: e-Olimpia.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem