http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-01-22 22:11:49

Stal Mielec nawiązała współpracę z klubami z niższych lig

Stal Mielec, która w maju ubiegłego roku nawiązała współpracę z ekstraklasową Koroną Kielce, będzie współdziałać na podobnych zasadach z czterema klubami, głównie z niższych lig.
 
Stal Mielec wzorem współpracy jaką prowadzi z Koroną Kielce, nawiązała podobny kontakt z czterema innymi klubami: Czarnymi Połaniec (III liga), LKS Nowa Jastrząbka (IV liga), Wisła Szczucin i Chemik Pustków (V liga). 
 
Czarni, którzy obecnie przygotowują się do walki o utrzymanie w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej, zostaną wzmocnieni, o czym pisaliśmy wczoraj, trzema graczami Stali: Kamilem Kołodziejem, Damianem Skibą oraz Piotrem MazurkiewiczemMożliwe, że do wymienionej trójki dołączy obrońca Kamil Pydych.
 
W drogę z Połańca do Mielca uda się natomiast 18-letni obrońca Michał Dyl i jeśli zaprezentuje się korzystnie, trafi do Stali. 
 
Z drużyny LZS Nowa Jastrząbka (IV liga małopolska) na testy przyjedzie 18-letni napastnik Konrad Jaworski.
 
Stal wyraziła także zainteresowanie kilkoma młodymi graczami Wisły Szczucin. W drużynie Chemika Pustków, pod opieką trenera Rafała Leśniowskiego, ogrywać się będą mogli nie mieszczący się w kadrze meczowej zawodnicy biało-niebieskich.
 
 
źródło: stalmielec.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Sportowy Rzeszów 2013-01-23 18:54:06 0 0

To powinna być normalność, a nie "ciekawy pomysł" jednego z klubów. Może inni pójdą śladem Stali.

Sportowy Rzeszów 2013-01-23 18:55:43 0 0

Taka współpraca to powinna być codzienność w klubach drugo- i trzecioligowych. Ale może za przykładem Stali pójdą kolejne kluby.

@ 2013-01-23 19:41:11 0 0

Taka współpraca to w zasadzie codzienność, tylko nikt tego nie nazywa tak szumnie jak Stal Mielec. W 4 i 5 lidze to rzeszowskie kluby mają swoje rezerwy.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem