http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-01-22 17:41:15

Rezerwy Stali Sanok wycofane z rozgrywek V ligi

Podobne tematy Stal Sanok
Zarząd MKS Stal Sanok podjął decyzję o wycofaniu zespołu rezerw z rozgrywek krośnieńskiej klasy okręgowej w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013.
 
Zarząd Stali Sanok podjął decyzję o wycofaniu z rozgrywek krośnieńskiej okręgówki drugiej drużyny. Wszystko przez trudności w skompletowania dwóch niezależnych od siebie jedenastek.
 
Władze sanockiego klubu jako gówną przyczynę wskazują zapis Regulaminu dotyczący IV ligi i klas niższych. Ujęty został w nim przepis dotyczący rozegrania przez każdego zawodnika 2/3 spotkań w zespole klasy wyższej (III liga).
 
Przez wskazany zapis drużyna, która na boisku w sportowej walce zdobyła 25 punktów, po weryfikacji wyników została z... 5 ,,oczkami" na koncie.
 
Sternicy sanockiej Stali czują się lekceważeni i oszukani. Na wysłane przez nich do Podkarpackiego ZPN uwagi i prośby nie dostali odpowiedzi. Ponadto informację o zmianie w regulaminie otrzymali od Związku z opóźnieniem a wiedząc o zmianach na czas mogli, jak czytamy, "uniknąć wydania 60 tysięcy złotych. Nie jesteśmy potentatem finansowym, aby wydawać pieniądze na rozgrywki, które nie służą rozwojowi piłkarzy młodego pokolenia."
 
 
źródło: MKS Stal Sanok / stal1946sanok.futbolowo.pl
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

ihi 2013-01-22 20:11:14 0 0

tu sie zgadzam z sanokiem to co robi podkarpacki zwiazek to kpina i przeczy w rozwój piłki nożnej....

Wit 2013-01-23 17:59:06 0 0

nabijają kabzę...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem