2023-07-26 21:10:00

sparing: Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS Jarosław 1-11

JKS Jarosław rozgromił Wólczankę Wólka Pełkińska w sparingu. JKS Jarosław wygrał pierwszy przedsezonowy mecz kontrolny i uczynił to w wielkim stylu. Zaaplikował rywalowi jedenaście bramek.

Pierwsza połowa to zaledwie jednobramkowe prowadzenie czwartoligowca z Jarosławia. W drugiej odsłonie JKS Jarosław dał lekcję gry swojemu sparingowego rywalowi, strzelając dziesięć goli.

W szeregach Wólczanki po przerwie pojawili się przede wszystkim juniorzy oraz zawodnicy testowani. Bramki dla zwycięzców strzelali: Sebastian Sobolewski, Alan Nowogrodzki dwie, Aleks Kopcio dwie, Mateusz Dubaj, Adrian Brodowicz, Jakub Chrupcała dwie, Piotr Pindak i Patryk Pakuła. Jedyne trafienie dla spadkowicza z 4 ligi zaliczył w drugiej połowie Krzysztof Ilasz.

Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS Jarosław 1:11 (0:1)