2023-07-26 18:26:12

sparing: Wieczysta Kraków - Star Starachowice 3-2

W dzisiejszym meczu kontrolnym Wieczysta Kraków pokonała Star Starachowice 3-2.

W przedostatnim sparingu Wieczysta Kraków zmierzyła się ze Starem Starachowice, który do nadchodzących rozgrywek w 3 lidze przystępował będzie jako beniaminek.

Wynik spotkania otworzyli w 19. minucie gospodarze, kiedy rzut karny wykorzystał Jakub Bąk. Na 2-0 w 34. minucie podwyższył Maciej Jankowski.

Star Starachowice jeszcze przed przerwą zniweolował straty, kiedy na listę strzelców wpisał Szymon Kot.

W drugiej połowie bramkę dla Wieczystej zdobył jeszcze Michał Fidziukiewicz, a dla Staru dwie minuty przed końcem spotkania trafił Mateusz Zając.

Wieczysta Kraków - Star Starachowice 3-2 (2-1)

1-0 Jakub Bąk (19)
2-0 Maciej Jankowski (34)
2-1 Szymon Kot (39)
3-1 Michał Fidziukiewicz (67)
3-2 Mateusz Zając (88)

Wieczysta Kraków (skład wyjściowy): Murawski - Bąk, Kołodziej, Koncewicz-Żyłka, Klimczak - Danielak, Bargiel, Pietras, Gamrot, Kapek - Jankowski.

Star Starachowice: I połowa Lipiec - Majdanewycz, Bracik, Jagiełło, Persona, Kot, Duda, Puton, Wcisło, Handzlik, Śliwiński
II połowa: Testowany - Styczyński, Gębura, M.Zając, Stefański, Gębka, Ambrozik, Kośmider, Mikos, Hajduk, Palonek