2023-07-19 20:33:57

sparing: KS Wieczysta Kraków- Pogoń-Sokół Lubaczów 2-2

Wieczysta Kraków zremisowała z Pogonią-Sokołem Lubaczów w meczu sparingowym rozegranym w Arłamowie.

Wieczysta Kraków przebywa aktualnie na obozie przygotowawczym w Arłamowie. W trakcie ich pobytu rozgerano sparing z beniaminkiem 4.ligi podkarpackiej- Pogonią-Sokołem Lubaczów. Dzisiejsze potkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Rozpoczął wszytsko w 8. minucie Paweł Łysiak z Wieczystej, ale gościom udało się doprowadzić do wyrównania w 31. minucie za sprawą nowego zawodnika- Kamila Rębisza. Niespełna 4 minuty później arbiter podyktował rzut karny dla Pogoni, który celnie wykonał Kacper Rop.

W drugiej odsłonie do rezultatu remisowego doprowadził Adrian Klimczak. Co ciekawe, spotkanie oglądali z trybun Michał Pazdan oraz Sławomir Peszko- byli reprezentanci Polski.

1-0 Paweł Łysiak (8)
1-1 Kamil Rębisz(31)
1-2 Kacper Rop (35-rzut karny)
2-2 Adrian Klimczak (79)

Wieczysta: Murawski - Bąk (71 Asmelash), Rygiel (71 Faworow), Skrobański (71 Kołodziej), Pietrzak (71 Koncewicz-Żyłka) - Danielak (71 Torres), Pietras (46 Gamrot), Głogowski (71 Pakulski), Łysiak (71 Bargiel), Kiedrowicz (46 Klimczak) - Jankowski (71 Fidziukiewicz).
Pogoń: T. Siryk - Rębisz, Duda, Gul, Gliniak - Fedan, Rosljakow - Rop, Hojdak, Dziadosz - Hass; grali także: Ważny, Głuszyk, Szczybyło, Sitek, Hawrylak, Basznianin, Matofij, Lorenc, Kot, Młodowiec