2023-07-16 13:34:38

sparing: Wieczysta Kraków - Podhale Nowy Targ 4-1

Piłkarze Wieczystej Kraków wygrali z Podhalem Nowy Targ 4-1 w kolejnym meczu sparingowym przed startem rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Do przerwy Wieczysta Kraków prowadziła dwiema bramkami - na listę strzelców wpisali się Karol Danielak (z rzutu wolnego) i Dawid Pakulski (asysta Manuela Torresa).

W drugiej połowie na boisko pojawili się zupełnie inni zawodnicy, ale i oni nie dali większych szans Podhalu Nowy Targ. W 51. minucie na 3-0 podwyższył Karol Danielak (asysta Pawła Łysiaka), a za kolejnych kilkanaście minut czwartego gola dla Wieczystej Kraków strzelił Wiktor Głogowski (strzał od poprzeczki).

Honorową bramkę dla Podhala Nowy Targ zdobył w 88. minucie Mateusz Niedziałkowski.

WIECZYSTA KRAKÓW - PODHALE NOWY TARG 4-1 (2-0)

1-0 Karol Danielak (34)
2-0 Dawid Pakulski (40)
3-0 Wiktor Głogowski (51)
4-0 Karol Danielak (68)
4-1 Mateusz Niedziałkowski (88)

Podhale Nowy Targ: testowany (46 testowany) – Chmelenko (55 Bocheńczak), Nakrosius (55 Hajdara), Kawula (55 Porębski) – Michota (30 Drobnak, 60 testowany), Karmański (55 Żołądź), Tymosiak (55 Mi. Stryczula) , Rubiś (55 testowany) – Płatek (55 testowany), Antkowiak (55 Niedziałkowski), Purcha (55 testowany).