2023-07-08 19:57:30

sparing: Stal Stalowa Wola -Star Starachowice 2-1

Stal Stalowa Wola była dzis "w gazie" i wygrała dwa sparingi. Drugi z nich rozegrano ze Starem Starachowice, a mecz kontrolny zakończył się wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa nie przyniosła goli żadnej ze stron. Na większe emocje przyszło nam poczekać do drugiej odsłony. Jedyną bramkę w tej części dla Staru Starachowice ustrzelił w 52.minucie zawodnik testowany.

Stal Stalowa Wola miała okazję na bramkę w 65.minucie, ale niewykorzystany został rzut  karny. Celni byli jednak nowi zawodnicy- Łukasz Seweryn i Dominik Kościelniak, co przełożyło się na pozytywny wynik spotkania kontrolnego.

Przypominając, pierwszy mecz sparingowy sobotniego dnia zakończył się dla "Stalówki" wygraną 5-1 nad Bronią Radom.

Sparing: Stal Stalowa Wola - Star Starachowice 2-1 (0-0)

Stal Stalowa Wola: (skład wyjściowy) Przybek - Jakub Kowalski, Łukasz Furtak, Piotr Rogala, Łukasz Seweryn, Adam Imiela, Bartosz Pioterczak, Tomasz Kołbon, Dominik Kościelniak, Kacper Chełmecki, zawodnik testowany.

Star Starachowice: (I połowa) Tomasz Mazur - Maciej Styczyński, Bartosz Gębura, Mateusz Jagiełło, Ołeksij Majdanewycz, Sławomir Duda, Włodzimierz Puton, zawodnik testowany, Konrad Handzlik, Tomasz Persona, Przemysław Śliwiński. (II połowa) Michał Nowak - zawodnik testowany, Mateusz Zając II, Krystian Bracik, Piotr Stefański, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.