http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-01-15 09:34:31

Resovia nie pojedzie na obóz?

Podobne tematy Resovia Rzeszów
Piłkarze drugoligowej Resovii mogąś nie pojechać na zaplanowany od piątku tygodniowy obóz przygotowawczy do Woli Chorzelowskiej. Wszystko przez problemy finansowe klubu.
 
- Jeśli w ciągu dwóch dni nie otrzymamy części zaległości to nie pojedziemy na żaden obóz - powiedział zdecydowanie jeden z zawodników Resovii Rzeszów w rozmowie z dziennikarzem Gazety Codziennej Nowiny.
 
Drugoligowy klub zalega piłkarzom z wypłatami za trzy ostatnie miesiące, a i nie wszystkie zaległości z ubiegłego roku zostały uregulowane.
 
Podopieczni Tomasza Tułacza już w najbliższy piątek mieli jechać do Woli Chorzelowskiej, gdzie w tamtejszym ośrodku KoloRado mieli odbyć tygodniowy obóz przygotowawczy. W obecnej sytuacji obóz może się nie odbyć.
 
Mimo problemów finansowych Resovia jest najlepszym podkarpackim zespołem w II lidze wschodniej. Po rundzie jesiennej "Pasiaki" zajmują czwarte miejsce w tabeli.
 
 
 
źródło: Nowiny / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem