2010-03-06 19:03:16

sparing: Karpaty Krosno - Victoria Kraków 3-2

W dzisiejszym sparingu trzeciligowe Karpaty Krosno pokonały B-klasową Victorię Kraków 3:2.

Mecz rozgrywany był w zimowej scenerii, na zaśnieżonym bocznym boisku przy ul Bursaki w Krośnie. Murawa wielokrotnie sprawiała zawodnikom obu drużyn spore problemy. Krośnianie długo nie mogli sforsować defensywy rywali, jednak gdy wreszcie zdołali rozwiązać worek z bramkami, w ciągu sześciu minut zdobyli trzy gole. Ambitnie grający goście w drugiej połowie zdołali strzelić dwa gole, ale okazji do wyrównania już nie mieli.

Był to ostatni mecz sparingowy w przerwie zimowej rozegrany przez "biało-niebieskich". Już za tydzień pikarze Karpat zagrają z Leśnikiem Baligród w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu "Krosno".

Jak udało nam się dowiedzieć, działacze Karpat zrezygnowali z pozyskania pomocnika Bieszczad Ustrzyki Dolne Hansen'a Kumah-Doe.

Karpaty Krosno - Victoria Kraków 3-2 (3-0)
Bramk: Buczek (34) i (36), Szymański (40) - ? (49), ? (57)

Karpaty: Hajduk - Śliwiński, Gąsiorek, Łukaczyński (46. Gonet), Włodarski (46. Moroń) - Drąg (46. Kijowski), Mroczka (46. Fydrych), Majcher (46. Rachwał), Sico (46. Sedlaczek)- Buczek (46. Sienicki), Szymański (46. Koncewicz)

źródło: karpatykrosno.net / własne