2010-03-06 18:03:31

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec 3-2

Podobne tematy
Trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg pokonała Czarnych Połaniec 3-2 w meczu sparingowym.
 
Spotkanie rozegrano w bardzo trudnych warunkach. Ostatecznie lepsi okazali się tarnobrzeżanie, którzy zwyciężyli 3-2. W barwach Siarki zagrał Piotr Kamiński (Lech Poznań), który ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w II-ligowej Resovii i prawdopodobnie na wiosnę będzie do dyspozycji Adama Mażysza.
 
W drugiej połowie w barwach Siarki pojawiłsię także Mariusz Kukiełka, który wciąż nie znalazł sobie klubu i na razie zostanie w Tarnobrzegu. Jego występ był jednak tylko gościnny, bowiem grał on już w tym sezonie w dwóch klubach zawodowo (Energie Cottbus oraz AÓ Xanthi) i zgodnie z przepisami FIFA nie może grać w jednym sezonie w trzecim klubie o statusie profesjonalnym lub półprofesjonalnym. Mariusz nie będzie mógł zatem zagrać w Siarce, która ma status klubu półprofesjonalnego.
 
Wiemy również, że wiosną w barwach tarnobrzeskiego zespołu występować będzie nasz wychowanek - Mariusz Łukawski, który trzy ostatnie sezony spędził właśnie w Czarnych Połaniec.
 
SIARKA TARNOBRZEG - CZARNI POŁANIEC 3-2 (1-0)
Bramki: Mazurkiewicz (23), Sałek (50), Walat (62-karny) - Janowski (72), Gębalski (78).
 
Siarka: Ćwiczak - Beszczyński, Stępień, Pluta - Łuczakowski, Hynowski, Madeja, Kabata - Mazurkiewicz - Walat, Kamiński oraz Kozłowski, Sałek, Szymański, Bobak, Rożek, Łukawski, Krzemiński, Stąporski, Kukiełka.
 
źródło: siarka-tarnobrzeg.eu / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem