2023-06-07 19:20:28

Wisłok Wiśniowa rozprawił się na wyjeździe z Sokołem Nisko

Wisłok Wiśniowa rozgościł się na stadionie Sokoła Nisko i podyktował warunki w tym spotkaniu, strzelając rywalom aż pięć bramek.

Wisłok Wiśniowa nie dał dziś szans na zbliżenie się do siebie Sokołowi Nisko. Przyjezdni przez całe spotkanie utrzymywalu wysoko zawieszoną poprzeczkę, której nie udało się przeskoczyć. Premierowego gola obejrzeliśmy już w 7.minucie spotkania, kiedy do bramki trafił Paweł Piątek. Jak się okazało, był to z pewnością najjaśniejszy punkt w ekipie Wisłoka. Jak przystało na napastnika, porządnie rozstrzelał się w tym spotkaniu.

Piątek był autorem aż czterech goli tego starcia, a niemal wszystkie padły jeszcze w pierwszej połowie pojedynku. Oprócz niego celny był jeszcze Paweł Koczela. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 5-0 dla gości i to oni z dużą radością zabiorą trzy punkty do siebie.

W następnej kolejce Wisłok ugości trudnego rywala - Karpaty Krosno,Sokół Nisko pojedzie do Mielca by zgarać z rezerwami Stali.

0-1 Paweł Piątek (7)
0-2Paweł Koczela (12)
0-3Paweł Piątek (14)
0-4Paweł Piątek (36)
0-5Paweł Piątek (53)

Sokół: Polit, Omuru, Drelich, Stępień, Pyryt M., Marut, Moskal F., Bigas, Młynarczyk, Dziopak, Mistrzyk.
Wisłok: Korziewicz, Szymański, Złamaniec, Piątek, Krok, Zięba, Czelny, Koczela, Kasperkowicz, Sobuś, Kovtok,