2023-06-02 21:06:46

Igloopol Dębica pokonał na wyjeździe rezerwy Stali Mielec

Igloopol Dębica pokonał na wyjeździe 2-1 Stal II Mielec w meczu 31. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Lepiej w to spotkanie weszli jego gospodarze. Mielczanie w pierwszej połowie wyglądali lepiej, stworzyli też groźniejsze do zdobycia bramki okazje.

Te, zawodnicy rezerw ekstraklasowicza tworzyli głównie po stałych fragmentach gry.

Ich aktywna gra przyniosła efekt w 46. minucie, kiedy to Dawid Sobuś pokonał bramkarza rywali.

Goście jednak zdołali w tym meczu wrócić do gry. W 60. minucie wyrównał Adrian Brzostowski

Wydawało się, że wynik tego meczu nie ulegnie już zmianie i drużyny podzielą się punktami. Wtedy jednak, w samej końcówce z dobrej strony znów pokazał się Adrian Brzostowski, zdobywając swoją drugą tego dnia bramkę i dając swojej drużynie 10. zwycięstwo w sezonie.

1-0 Dawid Sobuś (46.)
1-1 Adrian Brzostowski (60.)
1-2 Adrian Brzostowski (87.)

Stal II Mielec: Dudek - Sławek, Łebek, Kaczewski, Hornik, Bochniak, Sobuś, Gierlach, Siwy, Mucha, Soboń
Igloopol Dębica: Lis - Jaszcz, Dulio, Rokita, Leśniak, Drobot, Brzostowski, Oliveira, Kornaś, Cyran, Adriano
Sędzia: Albin Kijowski