2023-05-27 19:05:00

Polonia Przemyśl rozbiła na wyjeździe LKS Skołoszów

Polonia Przemyśl rozbiła 6-0 LKS Skołoszów w meczu wyjazdowym rozegranym w ramach 30. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Polonia wróciła na zwycięską ścieżkę! Zawodnicy z Przemyśla po dwóch porażkach z rządu (z dwoma czołowymi drużynami podkarpakiej czwartej ligi) pokonała na wyjeździe 6-0 pewnego już spadku beniaminka ze Skołoszowa.

Mecz przyjezdni rozstrzygnęli w zasadzie już w pierwszej jego połowie. Strzelanie rozpoczął w 8. minucie Kamil Janas

Chwilę później, w przeciągu kilku minut prowadzenie gości na 3-0 podwyższyli Dmytrii Sychevskyi i Krystian Kazek.

Tuż przed przerwą wszelkie nadzieje gospodarzy na osiągnięcie korzystnego w tym spotkaniu wyniku pogrzebał Oleksandr Vechtomov.

Prowadząc 4-0 do przerwy Polonia w drugiej połowie grała spokojnie, a wynik na 6-0 ustaliła dopiero w końcówce spotkania. Trafili wówczas Vladyslav Kuschnir oraz Dominik Janas, pieczętując tym samym jedenaste zwycięstwo drużyny z Przemyśla w trwającym sezonie.

0-1 Kamil Janas (8.)
0-2 Dmytrii Sychevskyi (21.)
0-3 Krystian Kazek (24.)
0-4 Oleksandr Vechtomov (45.)
0-5 Vladyslav Kushnir (80.)
0-6 Dominik Janas (90.)

LKS Skołoszów: Mateusz Ferlejko - Adrian Brodowicz (80. Artur Pacuła), Mateusz Buczkowski, Czop (29. Wojtowicz), Gradecki (58. K. Buczkowski), Kiełbasa, Kiełbowicz, Mariash (68. Czereczun), Mikulec, Modny, Świecarz
Polonia Przemyśl: Maciewicz - Bacza, D. Janas, K. Janas (80. Pawłowski), Kazek (77. Czuryk), Konowalik, Kushir, Solarz, Sychevskyi, Vechtomov (81. Kuźma), Walczyszewski (60. Zanko)