2023-05-20 19:02:42

Koniec zwycięskiej passy. Sokół Kolbuszowa Dolna zatrzymał rezerwy Stali Rzeszów

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa w zielono-czerwono-żółtych strojach (fot. Grzegorz Gajdzik / archiwum
Zwycięska passa Stali II Rzeszów zakończona. Biało-niebiescy przegrali u siebie z Sokołem Kolbuszowa Dolna 0-1.

Na sześciu wygranych z rzędu zatrzymał się licznik Stali II Rzeszów. Lepszy od rezerw pierwszoligowego klubu okazał się Sokół Kolbuszowa Dolna.

Jako pierwsi drogę do bramki znaleźli gospodarze, ale gol Michała Opalskiego nie został uznany, bo strzelec znajdował się na pozycji spalonej.

W 38 minucie indywidualną akcją popisał się Patryk Szczurek i po długim rogu dał prowadzenie gościom. To jak się później okazało było jedyne trafienie w tym meczu, chociaż w końcówce bliski szczęścia był Kacper Paśko, którego strzał wylądował na słupku.

Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu. W 80 minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Miłosz Kaczor, a pięć minut jego "wyczyn" powtórzył Kornel Kołacz.

0-1 Patryk Szczurek (38)

Stal II Rzeszów: Wierzchowski - Kaczor, Guedes, Paśko, Ofiara, Łysiak, Lorek, Souto (58. Pieniążek), Zych (76. Hałucha), Opalski (65. Piotrowski), Manolo.

Sokół Kolbuszowa Dolna: Piechota - Kumorek, Skowron, Drelich (18. Bożek), Lewandowski (68. Tetlak), Mazurek, Kołacz, Misiak, Cyganowski, Mokrzycki, Szczurek.