2023-04-22 19:04:23

Lechia Sędziszów rozgromiona przez Koronę Rzeszów

Lechia Sędziszów Małopolski została rozgromiona 7-0 na własnym boisku przez Koronę Rzeszów w meczu 24. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Zawodnicy z Rzeszowa wyszli na prowadzenie w 19. minucie spotkania po trafieniu Marcina Krajewskiego. Ten sam zawodnik niespełna dziesięć minut później podwyższył wynik na 2-0.

Korona wyglądała dzisiaj na boisku bardzo pewnie, co przełożyło się bezpośrednio na kolejne gole dla drużyny prowadzonej przez Jarosława Pacholarza

Tuż przed zejściem do szatni wynik na 3-0 podwyższył Nazar Varbny

Po zmianie stron bezradna tego dnia Lechia otrzymała kolejne bardzo bolesne ciosy.

W 51. minucie trafienie na 4-0 zanotował Mateusz Jędryas, a niespełna pięć minut później hat-tricka skompletował młody napastnik drużyny przyjezdnej, Marcin Krajewski.

Gospodarze byli tego dnia bezradni, a goście, będący na wiosnę w bardzo dobrej dyspozycji dołożyli kolejne dwa trafienia, wygrywając ostatecznie całe spotkanie 7-0.

Bramki te zdobyli Piotr Buda i Krzysztof Głowacz.

0-7 Krzysztof Głowacz (76.)

Lechia Sędziszów Małopolski: Ćwiczak - Czółno, Kanach, Lesiński, Zygmunt, Ciemierkiewicz, Słoma, Frankiewicz, Wesołowski, Pyrdek, Kędzior
Korona Rzeszów: więcej informacji wkrótce