2023-04-19 20:04:45

Głogovia Głogów Małopolski zremisowała ze Stalą II Rzeszów

Głogovia Głogów Małopolski zremisowała 1-1 ze Stalą II Rzeszów w zaległym meczu w ramach 19. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Pechowo zwycięstwo w końcówce zaległego meczu 19. kolejki z rąk wypuściła Głogovia.

Zawodnicy z Głogowa Małopolskiego prowadzili w starciu z rezerwami pierwszoligowej Stali Rzeszów od 33. minuty dzięki trafieniu Bartłomieja Kiełbasy

Gospodarze mieli szansę, by podwyższyć prowadzenie, jednak razili nieskutecznością.

Po przerwie zawodnicy z Rzeszowa zagrali odważniej i częściej próbowali zagrażać bramce rywali. Udało im się w końcu dopiąć swego, a dokonali tego dzięki trafieniu Manolo już w doliczonym czasie meczu.

Spotkanie to zakończyło się remisem- trzecim w tej rundzie dla Głogovii, Stal zdobyła w tej rundzie 9 punktów.

1-0 Bartłomiej Kiełbasa (33.)
1-1 Manolo (90.)

Głogovia Głogów Małopolski: Lipka - Cząba, Domoń, Kiełbasa, Kuca, Łeń, Pilecki, G. Płonka, T. Płonka, Skiba, Woźniak
Stal II Rzeszów: Bieszczad - Guedes, Evertz, Hałucha, Lorek, Łyczko, Ofiara, Paśko, Piotrowski, Garcia, Pereira