2023-04-15 16:04:26

LKS Skołoszów przegrał z Cosmosem Nowotaniec

Cosmos Nowotaniec pokonał na wyjeździe 3-2 LKS Skołoszów w meczu 23. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Ogromnych emocji dostarczyło spotkanie poniędzy tegorocznym beniaminkiem ze Skołoszowa, a wiceliderem z Nowotańca! Szczególnie gorąco było w końcówce meczu.

Goście wyszli na prowadzenie w 14. minucie spotkania dzięki trafieniu Martina Geciego. Wicelider rozgrywek na boisku wyglądał pewnie, a swoją przewagę udowodnił zdobywając kolejną bramkę w koncówce pierwszej części meczu. Na 2-0 trafił Ivan Hura.

Po przerwie gospodarze zaczęli grać lepiej, jednak podopieczni trenera Grzegorza Pastuszaka nie pozwalali im na zbyt wiele.

Sytuacja zmieniłąa się diametralnie w końcówce spotkania. Niewiele brakowało, a Cosmos wypuściłby wydawało się pewną wygraną z rąk.

Gospodarze nie mając nic do stracenia w końcówce postawili wszystko na jedną kartę, co im się opłaciło! W 83. minucie bramkę kontaktową zdobył bowiem Adrian Brodowicz, a w 89. minucie stan meczu wyrównał Paweł Modny.

Sensacja wisiała w powietrzu, jednak ostatecznie, w doliczonym czasie gry szalę zwycięstwa na korzyść Cosmosu przechylił Cesar Luis Lucumi, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie i ostatecznie ustalając wynik całego spotkania na 3-2 dla gości.

0-1 Martin Geci (14)
0-2 Ivan Hura (41)
1-2 Adrian Brodowicz (83)
2-2 Paweł Modny (89)
2-3 Cesar Luis Lucumi (2-3)

LKS Skołoszówwięcej informacji wkrótce

Cosmos Nowotaniec: Agbolossou - Zastavnyi, Petryk, Piotrowski, Roslyakov, Pieszczoch, Yavorskyi, Diaz, Pena, Hura, Geci