2023-04-15 16:04:56

Korona Rzeszów przegrała ze Stal II Rzeszów

Korona Rzeszów przegrała 1-2 ze Stalą II Rzeszów w meczu 23. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Zawodnicy rezerw pierwszoligowej Stali Rzeszów świetnie rozpoczęli to spotkanie. Już na samym jego początku stworzyli kilka dobrych okazji, z których jedną w 6. minucie wykorzystał Jakub Lorek

Gospodarze otrząsnęli się i w miarę upływu kolejnych minut grali coraz lepiej. Podopieczni trenera Jarosława Pacholarza zdołali doprowadzić do wyrównania w 40. minucie meczu za sprawą trafienia Mateusza Jędryasa.

Po zmianie stron obie drużyny starały się szukać swoich szans na kolejne trafienia. W końcu, w 72. minucie jedną z nich wykorzystał wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Michał Opalski.wyprowadzając gości na prowadzenie.

Mimo kilku podjętych w końcówce meczu prób, Korona nie zdołała wyrównać stanu meczu.

0-1 Jakub Lorek (6.)
1-1 Mateusz Jędryas (40.)
1-2 Michał Opalski (72.)

Korona Rzeszów: Pawlus - Pawłowski, Lukanzu, Bober, Verbny, Popek, Mazur, Peda, Chaverra, Jędryas, Czernysz

Stal II Rzeszów: Bieszczad - Paśko, Ofiara, Evertz, Guedes, Lorek, Kądziołka, Łyczko, Łysiak, Hałucha, Manolo