2023-04-15 10:22:26

Daniel Myśliwiec po meczu z Wisłą Kraków: Moja drużyna zasłużyła na słowa uznania, ale to jest dla nas za mało

Stal Rzeszów przegrała z Wisłą Kraków 1-3 w meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener gości, Daniel Myśliwiec.

- Gratuluję drużynie gospodarzy dużej liczby stworzonych sytuacji i niezłego meczu i przede wszystkim zwycięstwa. Z perspektywy swojej drużyny na pewno znów mam duży ból głowy, jak sprawić, żeby skuteczność naszej gry była taka, jak w drugiej połowie- powiedział Daniel Myśliwiec.

- W pierwszej połowie patrząc szczególnie na aspekty taktyczne, myślę, że dobrze omijaliśmy pressing przeciwnika i te pierwsze sytuacje stworzone przez Wisłę paradoksalnie były z kontrataków. Tak w drugiej połowie myślę, że moja drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie i najlepszą pochwałę dla moich zawodników chciałbym przekazać, trzymając się takich drobnych spostrzeżeń, które miałem zza linii końcowej- kontynuował.

- W momencie, kiedy my przy Reymonta z Wisłą Kraków naszpikowaną gwiazdami, patrząc oczywiście na tę ligę, gramy w osłabieniu, a Wiśle nie spieszyło się, żeby robić kolejne ataki, trener, który stworzył maszynę do wygrywania, protestuje, że aż sześć  minut doliczono. Myślę, że to jest taki niewypowiedziany bezpośrednio komplement dla moich piłkarzy i chciałbym im podziękować za tę dyspozycję- mówił dalej opiekun Stali Rzeszów.

- Szacunek dla drużyny gospodarzy, bo byli zespołem, który zasłużył na zwycięstwo, moja drużyna zasłużyła na słowa uznania, ale to jest dla nas za mało. Chcemy punktów i zrobimy wszystko, żeby w kolejnym meczu wygrać- zakończył szkoleniowiec Stali Rzeszów.