2023-04-14 23:34:00

Izolator Boguchwała rozbił Sokół Nisko

Spotkanie Izolatora Boguchwała z Sokołem Nisko było spotkaniem inauguracyjnym 23 kolejki IV ligi podkarpackiej kibice zgromadzeni na Izo Arenie w Boguchwale ujrzeli trzy trafienia a ozdobą meczu było uderzenie z rzutu wolnego Krystiana Wilka

Spotkanie od samego początku toczyło się pod dyktando zawodników Izolatora Boguchwała, kilkukrotnie kotłowało się pod bramka Adama Polita. W 37 minucie meczu przed polem karnym faulowany był Szymon Majcher. Do rzutu wolnego podszedł Krystian Wilk który przepięknym uderzniem otworzył wynik spotkania i to gospodarze na przerwę schodzili w lepszych nastrojach.

W druga polowe "Izoalcja" weszła z przytupem, dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy  w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Przemysław Nalepka który mocnym strzałem pokonał Adama Polita. Goście odpowiedzieli strzałem w słupek bramki Kamila Dybskiego. Tuż przed końcem spotkania po rzucie wolnym w polu karnym najlepiej odnalazł się Mateusz Kasprzyk który strzałem z powietrza ustawił wynik spotkania na 3-0.

Izolator po rozegraniu 24 spotkań ma na swoim koncie czterdzieści trzy punkty i wciąż pozostaje w grze o ligowe podium natomiast Sokół Nisko z osiemnastopunktowym dorobkiem oddala sie od utrzymania.

1-0 Krystian Wilk (37)
2-0 Przemysław Nalepka (47)
3-0 Mateusz Kasprzyk (80)

Izolator Boguchwała:
Dybski - T.Nalepka, Kasprzyk (Noga 82'), Gajdek- K. Wilk, Majcher, Walas (61. Cach), J. Wilk (67.Urbaniak), Kowal (74. Kusy)- P. Nalepka, Frydrych (67. Oreńczuk)

Sokół Nisko:
Polit - Gnatek, Bigas, Dziopak, Drelich, Mistrzyk, Chamera, Omuru, Moskal, Pyryt, Bednarz

Sędziował: Pachołek (Lubaczów)