2023-04-08 14:04:28

Wieczysta Kraków nie dała szans Lubliniance Lublin!

Wieczysta Kraków pewnie i wysoko pokonała Lubliniankę Lublin w spotkaniu 23. kolejki 3. ligi gr. IV! W Krakowie padł wynik 7-1.

Podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego kapitalnie rozpoczęli domowe spotkanie z ostatnią w tabeli Lublinianką.

Już w 3. minucie meczu na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Manuel Torres. Niespełna trzy minuty później prowadzenie Wieczystej podwyższył Patrik Misak

W 15. minucie po bramce zdobytej przez Hennosa Asmelasha było już 3-0.

Kapitalny start Wieczystej ustawił od początku to spotkanie i pozwolił gospodarzom na spokojną grę i kontrolowanie wyniku w dalszej jego części.

Krakowianie przyspieszyli ponownie w drugiej połowie. W 59. minucie Karol Danielak zdobył bramkę na 4-0, a niespełna minutę później swoje trafienie zaliczył wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Jakub Bąk.

Dziesięć minut później było już 7-0 dla gospodarzy, a dubletem popisał się Maciej Twarowski.