2023-04-08 13:48:30

Polonia Przemyśl na remis w starciu z rezerwami Stali Rzeszów

Kolejny mecz w ramach 4.ligi podkarpackiej rozegrały w dzisiejsze południe rezerwy Stali Rzeszów z Polonią Przemyśl.  Remis wyrwali w ostatniej minucie gospodarze i mecz zakończył sie wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa zarówno w wykonaniu Polonii Przemyśl jak i Stali II Rzeszów nie przyniosła wielu emocji. Przewagę udało się jednak wypracować Polonii, która w 21. minucie wyszła na prowadzenie i taki wynik utrzymała do końca tej części starcia.

Druga część nie przyniosła dużych zmian, jednak swoją okazje na gola dostali w ostatniej minucie zawodnicy gospodarzy, z rzutu karnego. Dobrze jedenastkę wykonał Jakub Lorek i ostatecznie obie drużyny podzieliły sie punktami. W następnej kolejce 4.ligi, Polonia podejmie Lechię Sędziszów Małopolski, a rezerwy Stali zmierzą się z Koroną Rzeszów.