2023-04-05 20:42:39

Igloopol Dębica dokończył mecz i ostatecznie pokonał u siebie Sokoła Nisko!

Dziś Igloopol Dębica dokończył mecz z Sokołem Nisko, który był rozgrywany w ramach 18. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze przypieczętowali zwycięstwo i ostatecznie wygrali aż 4-0.

11 marca podczas starcia Igloopolu Dębica z Sokołem Nisko zwyciężyła pogoda. Intensywne opady śniegu przerwały ten mecz w 68. minucie. Do tego czasu gospodarze zdążyli osiągnąć dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Łukasza CynaraMarcosa Antonio Dos Santosa Oliviery.

Dziś dokończono to spotkanie, a na ławce trenerskiej po stronie Sokoła Nisko zadebiutował Marcin Wołowiec. Efekt nowej miotły nie zadziałał od razu i ostatnie 20. minut tego meczu również należało do miejscowych.

Sokół nie mając nic do stracenia, od razu ruszył ofensywnie, co jednak znakomicie wykorzystali gospodarze i po jednym z kontrataków do siatki trafił Aleksander Okoń. W 87. minucie Igloopol przypieczętował zwycięstwo, kiedy po dograniu z rzutu wolnego, znów pod bramką odnalazł się Aleksander Okoń i po raz drugi w tym meczu pokonał golkipera rywali.

1-0 Łukasz Cynar (29)
2-0 Marcos Antonio Dos Santosa Oliviery (54)
3-0 Aleksander Okoń (81)
4-0 Aleksander Okoń (87)

Igloopol Dębica: Psioda – Cyran, Brzostowski, Duilio, Leśniak, Rokita, Wojtyło ż, Adriano, Drobot, Okoń, Cyganowski. Trener Łukasz Cabaj.

Sokół Nisko: Polit – Gnatek, Drelich, M. Pyryt, Omuru, Chamera, Bigas, Serafin, F. Moskal, Stępień, D. Pyryt, Mistrzyk. Trener Marcin Wołowiec.