http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-11-06 08:36:10

Unia Tarnów zawiesiła treningi

Piłkarze grającej w II lidze wschodniej Unii Tarnów zawiesili treningi. Zawodnicy nie otrzymują wypłat od początku sezonu.
 
Decyzją całej drużyny piłkarze Unii Tarnów nie będą uczestniczyć w treningach. Na razie w tym tygodniu. Do końca rundy pozostały niespełna dwa tygodnie.
 
- "Zawodnicy od początku tegorocznego sezonu nie otrzymali z klubu wypłaty ani jednego stypendium, które gwarantują im podpisane kontrakty" - czytamy w Dzienniku Polskim.
 
Jeśli do końca rundy jesiennej II ligi wschodniej w klubie nic się nie zmieni konsekwencje mogą być dużo poważniejsze. - Niewykluczone, że zawodnicy rozwiążą kontrakty z klubem, gdyż tak nie da się dalej funkcjonować - podsumował  kapitan Unii Łukasz Popiela.
 
Przes klubu Andrzej Wiśniewski zapewnia, że sytuacja się poprawi. Deklaruje, że znalazł się nowy sponsor i pieniądze będą wkrótce. Pomóc ma też prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.
 
Beniaminek z Tarnowa po 15. kolejkach II ligi wschodniej zajmuje 10. miejsce w tabeli.
 
 
źródło: Dziennik Polski

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

heyboj 2012-11-06 23:11:12 0 0

Buczoki!!! Buczoki!!!!

pol 2012-11-07 18:28:22 0 0

Rzemieślnik Pilzno czeka

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem