2012-11-04 15:55:42

Tomasovia przypieczętowała mistrzostwo jesieni

Tomasovia Tomaszów Lubelski wygrała z Orłem Przeworsk 3-0 i powiększyła przewagę nad drugą w tabeli Stalą Mielec.

Piłkarze Tomasovii Tomaszów Lubelski przypieczętowali mistrzostwo jesieni w III lidze lubelsko-podkarpackiej pokonując Orła Przeworsk 3-0.

Gracze z Lubelszczyzny wykorzystali potknięcie Stali Mielec (remis z Podlasiem 1-1) i powiększyli przewagę do 8 punktów.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 4. minucie meczu po golu Sebastiana Głaza.

Losy spotkanie rozstrzygnął chwilę po przerwie Marcin Żurawski, który wpisał się na listę strzelców dwukrotnie w przeciągu zaledwie trzech minut.