2012-11-03 18:55:54

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Nowym Dworze

Siarka Tarnobrzeg przegrała 2-3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w wyjazdowym meczu II ligi wschodniej.

Podopieczni Michała Szymczaka słabo zaczęli i jeszcze gorzej skończyli, choć przez chwilę wydawało się, że wywalczą choćby punkt. Siarka Tarnobrzeg przegrała w Nowym Dworze Mazowiecki 2-3.

Po zaledwie sześciu minutach gry Świt prowadził 2-0 po golach Mateusza Zawiski i Rafała Melona. "Siarkowcy" odpowiedzieli kontaktowym trafieniem Tomasza Wolana i do przerwy było 1-2.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy z boiska wyrzucony został Krzysztof Szpond i goście musieli grać w dziesiątkę. To jednak wcale ich nie zniechęciło.

W 74. minucie meczu wyrównującą bramkę dla Siarki zrobył Łukasz Cichos, ale w ostatniej minucie meczu szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy przechylił Karol Ziąbski.

Po 15. kolejkach II ligi wschodniej Siarka jest trzecia od końca z dorobkiem zaledwie 12 punktów.

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI - SIARKA TARNOBRZEG 3-2 (2-1)
Bramki: Zawiska (2), Melon (6), Ziąbski (90) - Wolan (11), Cichos (74)

Świt: Bigajski - Kamiński (77. Strzałkowski), Drwęcki, Gmitrzuk (75. Krzymiński), Sosnowski - Szabat, Enow, Obem, Ziąbski - Zawiska, Melon (67. Makowski)

Siarka: Ćwiczak - D. Beszczyński, Jakubiec, Szpond, Zawłocki (79. Bażant), Hynowski, Kuranty, Madeja, Wolan (76. Zalewski), Gębalski (64. Cichos), Janiec

Sędziował: Marcin Lech z Gdańska. Żółte kartki: Melon, Strzałkowski. Czerwona kartka: Szpond (47, faul taktyczny)