2023-02-21 16:01:07

Rafał Mikulec po meczu z Sandecją Nowy Sącz: Szkoda tej czerwonej kartki

- Szkoda tej czerwonej kartki, gdyby nie ona, to - jestem przekonany - wywieźlibyśmy z Nowego Sącza trzy punkty - powiedział Rafał Mikulec, zawodnik Apklan Resovii. "Pasiaki" zremisowały wczoraj w wyjazdowym meczu z Sandecją 1-1.

Pracować ciężko i w piątek tylko 3 punkty Miki! RESOVIA - Duma PODKARPACIA!

Odklejeniec Miki Krogulec 2023-02-22 10:42:56

Ten Wasz Miki Krogulec to dobry odklejeniec. hahahah gość chyba grał w jakiejś alternatywnym meczu w innej czasoprzestrzeni. Sandecja zjadłaby ich gdyby chciała. Mieli więcej szczęścia niż umiejętności i pomysłu na grę. Druga połowa coś graliście tylko dlatego, że Sandecja wam na to pozwoliła. Po strzale na bramkę Sandecja cofnęła się i zaczęła bronić wynik. Nic więcej. Mieli tyle niewykorzystanych sytuacji ze powinno być minimum 3:1. Dziękuj bogu Krogulec za remis i módl się, żebyście nie dostali łomotu od Górnika bo będziecie płakać jak pissssdeczki.

~anonim 2023-02-22 10:59:17

Miki, teraz to już przesadziłeś. Czerwona kartka uratowała nas przed kompromitacją. Teraz przynajmniej możemy na coś zwalić. Dwa Rzuty Karne, 8 żółtych kartek, 90 minut i dwa celne strzały na bramkę. Razem z Cugowskim zacznijcie lepiej śpiewać bo ani jemu trenowanie ani tobie gra nie wychodzi.