2012-10-14 21:21:41

Kolbuszowianka ograła Cosmos Nowotaniec

Gracze Kolbuszowianki Kolbuszowa pokonali Cosmos Nowotaniec 4-1 w meczu 12. kolejki IV ligi.

Gospodarzy wyszli na prowadzenie w 33. minucie po trafieniu Łukasza Koraba i Kolbuszowianka prowadziła 1-0 do przerwy.

Cosmos Nowotaniec doprowadził do wyrównania kwadrans po przerwie dzięki trafieniu Michała Śmietany.

W dalszej części meczu trafiali już tylko miejscowi. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Sebastian Serafin, ponownie Korab (z rzutu karnego) i Robert Szalony.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - COSMOS NOWOTANIEC 4-1 (1-0)
Bramki: Korab 2 (33, 80-karny), S. Serafin (64), Szalony (85) - Śmietana (60)

Kolbuszowiaka: Kozioł - Lorenc (58. Gorzelany), M. Serafin, Pastuła (73. Dec), Juras - Czyżewski (81. Skowron), Pisarczyk, S. Serafin, Ciuła - Korab, Szalony (89. P. Kozak)

Cosmos: Albrycht - Majka, Jęczkowski, Śmietana, Podgórski - S. Pluskwik (81. Królicki), Gołda, Szałajko (58. Armata), Kłodowski (46. Badowicz) - Spaliński (46. Szatkowski), Laskowski

Sędziował: Tomasz Szewczyk z Dębicy. Żółte kartki: S. Serafin - Gołda, Jęczkowski, Szałajko. Widzów: 250