2022-10-18 11:59:53

Andreja Prokić, napastnik Stali Rzeszów:Cieszą mnie bramki i asysty

Andreja Prokić, napastnik Stali Rzeszów wypowiedział się po wygranym meczu z Odrą Opole 4-2, w którym strzelił dwa gole. W rozmowie dla Stali podkreśla, jak cenne są dla niego bramki i asysty. Preczytajcie fragmenty tego wywiadu.

Nie da się ukryć, że to w pełni zasłużona wygrana.
-Tak zaslużyliśmy. Straciliśmy bramkę, ale zespół szybko zareagował i strzeliliśmy na 1-1, a w drugiej połowie to już nasza dominacja. Bez dwóch zdań to zasłużona wygrana.

Te drugie połowy to pomału specjalność Stali Rzeszów. W kolejnym meczu z rzędu po przerwie narzucacie swój styl gry.
- Tak jest. My dość ofensywnie gramy, wiec każdy nasz pzreciwnik jest w pierwszej połowie, póki ma siłę , konsekwentny. W drugiej połowie zachodzą zmiany i ta sila, bateria nie jest n aładowana do końca. Oby jak najdłużej tak było, obyśmy tak robili.

Drugi mecz z rzędu na własnym boisku, w którym zdobywasz dwie bramki. Na pewno tym razem cieszą one zdecydowanie bardziej.
- Cieszą, bo jest wygrany mecz. Z Resovią też się cieszyłem, że srzeliłem dwie bramki, bo to takie specyficzne spotkanie i to był mój pozytyw po tym meczu. Cieszą mnie bramki i asysty, po to się gra w piłkę, by wygrywać.

Teraz wyjazd do Katowic. Myślisz o tym cieplej, że będziesz mógł zagrać w Katowicach?
-Oczywiście, zawsze się fajnie gra z zespołem, w którym się grało. Zawsze to jest dodatkowa motywacja do strzelania.