2022-10-15 22:14:00

Pewne zwycięstwo Cosmosu Nowotaniec! Ograli Polonie Przemyśl

Cosmos Nowotaniec pewnie pokonał Polonię Przemyśl 3-0 w meczu 12. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Cosmos Nowotaniec już po pół godzinie gry wyszedł na prowadzenie w meczu z Polonią Przemyśl. Wynik meczu otworzył Jesus Gomez Diaz. Gospodarze mieli dużą przewagę, ale nie przełożyło się na to więcej bramek.

Po zmianie stron podopieczni Grzegorza Pastuszaka dołożyli jeszcze dwa trafienia. W 69. minucie na listę strzelców wpisał się Viktor Khomchenko. Wynik meczu na 3-0 ustalił Łukasz Piotrowski trzynaście minut przed końcem.

1-0 Jesus Gomez Diaz (32)
2-0 Viktor Khomchenko (69)
3-0 Łukasz Piotrowski (77)