2022-10-12 11:10:24

Radosław Socha piłkarzem 11. kolejki 4 ligi podkarpackiej!

Radosław Socha został wybrany przez kibiców piłkarzem 11. kolejki 4 ligi podkarpackiej! 17-latek przyczynił się do zwycięstwa JKS-u Jarosław nad Cosmosem Nowotaniec.

Radosław Socha został wybrany piłkarzem jedenastej serii gier w 4 lidze podkarpackiej. 17-latek wszedł na boisko w drugiej połowie meczu JKS-u Jarosław z Cosmosem Nowotaniec i przyczynił się do zwycięstwa gospodarzy.

Socha został wybrany w głosowaniu na Facebooku - Podkarpaciego Związku Piłki Nożnej. Piłkarz JKS-u otrzymał 549 głosów. Pokonał między innymi Szymona Dziadosza (414), który zdobył pięć bramek dla Karpat Krosno w wygranym 8-0 pojedynku z Polonią Przemyśl.