2022-09-10 15:50:22

Głogovia Głogów Małopolski pokonała Sokół Nisko i wróciła na zwycięską ścieżkę

Głogovia Głogów Małopolski zrehabilitowała się po ostatniej porażce z Sokołem Kolbuszowa Dolna. W meczu 7. kolejki pokonała Sokół Nisko 2-0.

Podopieczni Kamila Kawy zanotowali znakomity początek sezonu. W ostatnim meczu przegrali pierwszy raz w tych rozgrywkach z Sokołem Kolbuszowa Dolna i dzisiejsze spotkanie było idealną okazją, aby odbudować dobre morale zespołu.

Gospodarze od początku narzucili swój styl gry i już w 17. minucie po błędzie defensywy rywali Przemysław Kuca umieścił piłkę w siatce. Rozpędzona Głogovia od razu po zdobytej bramce zaczęła poszukiwać kolejnego trafienia. Kolejny raz błąd popełnił obrońca Sokoła, piłkę przejął Tomasz Płonka i podwyższył na 2-0. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie mogli pokusić się o kolejne bramki, jednak zabrakło skuteczności

W drugiej połowie więcej bramek już nie padło i to Głogovia dopisze kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. Dla Sokoła jest to trzecie porażka z rzędu.

1-0 Przemysław Kuca (17)
2-0 Tomasz Płonka (18)