2012-09-15 18:16:21

"Stalówka" ograła Motor w Lublinie

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali z Motorem Lublin 2-0 w wyjazdowym meczu 7. kolejki II ligi wschodniej.

Po pięciu meczach bez zwycięstwa podopieczni Mirosława Kality wreszcie sięgnęli po komplet punktów. Stal Stalowa Wola pokonała Motor Lublin 2-0.

"Stalówka" rozpoczęła ten pojedynek wręcz idealnie. Już po kilkudziesięciu sekundach gry do siatki miejscowych trafił Wojciech Fabianowski.

W 27. minucie na 2-0 podwyższył Mateusz Kantor i ten wynik utrzymał się do końca meczu.

Piłkarze Motoru konczyli ten mecz w dziesiątkę - w 79. minucie czerwoną kartką ukarany został Łukasz Matuszczyk.

Na ławce trenerskiej Motoru (albo raczej obok niej) zadebiutował Piotr Świerczewski. Oficjalnie w protokole meczowym widniał jednak jako menadżer, a w miejscu trenera widniał Mariusz Sawa.

MOTOR LUBLIN - STAL STALOWA WOLA 0-2 (0-2)
Bramki: Fabianowski (1), Kantor (27)

Motor: Oszust - Falisiewicz, Karwan, Matuszczyk, Klepczarek - Ciarkowski (59. Piceluk), Kursa, Kostrubała, Niżnik (58. Horodeński) - Szpak (82. Czułowski), Jovanović (70. Węska)

Stal: Dydo - Kantor, Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz (90. Turczyn), Horajecki, Cebula, Łanucha - Getinger (80. Kachniarz), Fabianowski (88. Białek)

Sędziował: Piotr Lasyk z Bytomia. Żółte kartki: Kursa, Matuszczyk - Fabianowski, Łanucha. Czerwona kartka: Matuszczyk (79, druga żółta)

źródło: własne / sportowefakty.pl