2022-08-31 01:58:38

Klasa O Krosno: Start Rymanów rozgromił rywali! Osiem bramek i hat-trick w trzy minuty [Podsumowanie 3. kolejki]

Za nami 3. kolejka w klasie O. Krosno. Start Rymanów pokonał Bukowiankę Bukowsko aż 8-1, a hat-tricka w trzy minuty ustrzelił Wiktor Majewski. Kolejne trzy punkty dopisała również Stal Sanok i LKS Czeluśnica.

Stal Sanok zanotowała drugie zwycięstwo w tym sezonie i pokonała Naftę Jedlicze 2-1. Stal wyszła na prowadzenie już w czwartej minucie, początkowo wydawało się, że padła bramka samobójcza, jednak ostatecznie gol został przyznany Dawidowi Czyrnemu. Prowadzenie podwyższył w 22. minucie Rafał Domaradzki. Honorowego gola dla Nafty ustrzelił Damian Limberger.

Partyzant Targowiska zremisował z Czarnymi Jasło 1-1. W pierwszej części spotkania bramkę dla miejscowych zdobył Hubert Wilk, a w 51. minucie wyrównał Marcin Krajewski. W drugiej połowie Czarni Jasło prowadzili grę i stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji, jednak w najważniejszych momentach brakowało skuteczności, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Start Rymanów umocnił się na pozycji lidera i rozgromił Bukowiankę Bukowsko 8-1. Wynik spotkania otworzył w 2. minucie Rafał Nikody, a chwilę później dwa trafienia dołożył Radosław Macnar. Niebywałego wyczynu dokonał Wiktor Majewski, który przed zakończeniem pierwszej połowy w ciągu trzech minut ustrzelił hat-tricka. Po zmianie stron kolejne dwa trafienia dołożył Rafał Nikody i było już 8-0. Honorową bramkę dla Bukowianki zdobył Yan Kamarou po rzucie karnym.

Zamczysko Odrzykoń pokonało Cisy Jabłonica Polska 3-0. Pierwsza bramka padła w 20. minucie, a jej autorem był Jakub Satur. Prowadzenie podwyższył Daniel Stanisz, w doliczonym czasie gry ten sam zawodnik jeszcze raz wpisał się na listę strzelców.

LKS Czeluśnica plasuje się na pozycji wicelidera, a w ostatniej kolejce pokonała Tempo Nienaszów 2-0. Pierwsza bramka w tym meczu padła dopiero w drugiej połowie, Patryk Tłuściak zagrał wzdłuż linii bramkowej, a piłkę z bliskiej odległości w siatce umieścił Mateusz Kuzio. "Czelsi" poszła za ciosem i podwyższyła wynik spotkania, a na listę strzelców wpisał się Wojciech Munia, który dobił piłkę, po uderzeniu z rzutu wolnego.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne pokonał Zamczysko Mrukowa 3-1. Jedyna bramka dla gospodarzy padła w 38. minucie, a jej autorem był Jarosław Twardzik, później inicjatywę przejął spadkowicz z 4 ligi i kolejno do bramki rywali trafiali Duvan Martinez, Hanson Kumah-Doe i Vladyslav Valihura.

Przełom Besko pokonał LKS Górki 4-0. Miejscowych na prowadzenie wyprowadził Jakub Szybka w 38. minucie, kolejne trafienie dołożył Konrad Kijowski, później drugi raz do bramki rywali trafił Jakub Szybka, a wynik spotkania ustalił Mateusz Zajączkowski w doliczonym czasie gry.

OKS Markiewicza Krosno przegrał z Przełęczą Dukla 3-6 W pierwszej połowie dominowali gospodarze i do przerwy prowadzili już 2-0. W 17. minucie na listę strzelców wpisał się Damian Honkisz, a do własnej bramki trafił Andrii Hres. Po przerwie Przełęcz Dukla ustrzeliła cztery bramki w dziesięć minut i wyszła na prowadzenie. Trzecią bramkę dla miejscowych zdobył Daniel Jucha, a potem rozpędzona drużyna z Dukli dołożyła jeszcze dwa trafienia, których autorami byli Rafał Głód i Konrad Wajs.