2022-08-30 19:14:00

Chełmianka Chełm wysoko przegrała na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała

Gracze Chełmianki Chełm zakończyli zmagania w Fortuna Pucharze Polski. Zespół z województwa lubelskiego w 1. rundzie przegrał na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała.

Chełmianka Chełm odpadła z Fortuna Pucharu Polski. Trzecioligowiec z województwa lubelskiego we wtorek mierzył się na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała. Od początku spotkania lepiej prezentowali się gospodarze, którzy już w 7. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Marcin Wróbel.

W kolejnych minutach, Chełmianka starała się nawiązać walkę z Rekordem, jednak ten lepiej prezentował się na murawie, a przede wszystkm był konkretniejsi. Bielszczanie podwyższyli na 2-0 w 38. minucie, a gola tym razem zdobył doświadczony Daniel Feruga

Po przerwie mecz się wyrównał, a okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Chełmianka próbowała odrobić straty, w starciu z trzecioligowcem, ale ten dobrze prezentował się w defensywie. Rekord był tego dnia skuteczniejszy. W 81. minucie, bramkę na 3-0 zdobył Szczepan Mucha, który ustalił wynik spotkania.

Rekord Bielsko Biała - Chełmianka Chełm 3-0 (2-0)

1-0 Marcin Wróbel (7)
2-0 Daniel Feruga (38)
3-0 Szczepan Mucha (81)

Rekord Bielsko-Biała: Jakub Szumera - Kamil Żołna, Konrad Kareta, Mateusz Pańkowski, Mateusz Madzia, Kacper Kasprzak (71. Szymon Nocoń) - Daniel Feruga (58. Filip Waluś), Bartłomiej Twarkowski (71. Piotr Wyroba), Tomasz Nowak, Szczepan Mucha (83. Seweryn Caputa) - Marcin Wróbel (58. Daniel Świderski).

Chełmianka Chełm: Dominik Brzozowski - Michał Budzyński, Władysław Bobrow, Oskar Szczodry (46. Bartłomiej Panas), Kacper Wiatrak (75. Oliwier Konojacki), Jakub Bednara, Piotr Piekarski, Patryk Czułowski (46. Krystian Wójcik), Jakub Knap (46. Dominik Stępień), Paweł Myśliwiecki (75. Mateusz Chwedoruk), Grzegorz Bonin

Żółte kartki: Kasprzak, Twarkowski, Wyroba - Budzyński

Sędziował: Aleksander Kozieł (Kielce)