2022-08-24 19:01:00

Izolator Boguchwała pewnie pokonał Wisłok Wiśniowa

Piłkarze Izolatora Boguchwała wrócili na zwycięski szlak. Podopieczni Bartosza Zołotara na własnym stadionie pokonali Wisłoka Wiśniowa.

Mecz jednak lepiej rozpoczął się dla Wisłoka Wiśniowa, który prowadzenie objął w 8. minucie, a piłkę w siatce umieścił Krzysztof Kasperkowicz. To widocznie podrażniło zespół Izolatora Boguchwała, który ruszył do odrabiania strat. Wyrównanie nastąpiło niespełna kwadrans później, a tym razem z gola cieszył się Przemysław Nalepka.

Gospodarze dostali wiatru w żagle i cztery minuty później objęli prowadzenie, a bramkarza Wisłoka pokonał ponownie Nalepka. Zespół z Wiśniowej w kolejnych minutach próbował jeszcze nawiązać walkę z "Izolacją", ale ta nie dała sobie wbić gola w pierwszej odsłonie. Tuż po przerwie, "biało-zieloni" podwyższyli na 3-1 po trafieniu Michała Worosza i goście mieli problem.

Podopieczni Bartosza Zołotara nie zatrzymywali się i nadal stwarzali sobie kolejne okazje strzeleckie. W 59. minucie gospodarze po raz czwarty cieszyli się z bramki, a jej autorem był Michał Bogacz. Wisłok jednak nie zamierzał się poddawać i w kolejnych minutach próbował zmniejszyć straty, ale "Izolacja" była tego dnia dobrze dysponowana w defensywie.

Przyjezdni jednak nie odpuszczali i w 71. minucie zmniejszyli straty, za sprawą Karola Czelnego. Ekipa z Wiśniowej próbowała jeszcze powalczyć z Izolatorem, jednak ten nie dał sobie już wbić gola. Ostatecznie więcej trafień nie odnotowano i po końcowym gwizdku, lepsze nastroje panowały w szerach "Izolacji".

0-1 Krzysztof Kasperkowicz (8)
1-1 Przemysław Nalepka (22)
2-1 Przemysław Nalepka (26)
3-1 Michał Worosz (49)
4-1 Michał Bogacz (59)
4-2 Karol Czelny (71)