2022-07-13 23:07:36

Emil Maroszek zwycięzcą 2. rundy pucharu GKSŻ w Krośnie

W środę na stadionie miejskim w Krośnie rozegrana została 2. runda Pucharu GKSŻ 250cc, której zwycięzcą okazał się Emil Maroszek, będący zawodnikiem Polonii Bydgoszcz!

Pod patronatem Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego rozegrana została 2. runda Pucharu GKSŻ 250cc. Po dogrywce zwycięzcą został Emil Maroszek, drugie miejsce zajął Antoni Kawczyński z Wybrzeża Gdańsk, zaś jako trzeci zawody ukończył Eryk Farański z WTS Sparta Wrocław.

Puchar Głównej Komisji Sportu Żużlowego jest turniejem, który polega na zorganizowaniu jednej rundy na swoim własnym torze, przez każdy klub będący w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Zawody dotyczą zawodników występujących w klasie 250cc.