2009-12-22 13:12:37

Afera korupcyjna: Trener Krzysztof Ł. zatrzymany

Podobne tematy afera korupcyjna
Trener piłkarski Krzysztof Ł. został zatrzymanu pod zarzutem udziału w aferze korupcyjnej. Po przesłuchaniu został zwolniony do domu. W prokuraturze przedstawiono mu zarzuty.
 
Wrocławska prokuratura postawiła Krzysztofowi Ł. zarzuty korupcyjne. Został zwolniony do domu, jednak będzie musiał zapłącić 5 tysięcy złotych kaucji. Został wobec niego zastosowany także dozór policyjny. Więcej szczegółów wkrótce.
 
Krzysztof Ł. jest wychowankiem Sandecji Nowy Sącz. Jako piłkarz grał m.in. w Stali Rzeszów i Stali Mielec, a także w Wiśle Kraków, Koronie Kielce, Wisłoce Dębica i Pogoni Staszów. Pierwsze kroki na stanowisku trenera stawiał w Stali Mielec; później pracował także w Hetmanie Zamość, Kolejarzu Stróże, Stali Rzeszów i ostatnio w Okocimskim Brzesko.
 
Zarzuty postawione trenerowi Ł. dotyczną najprawdopodobniej sezonu 2005/2006. Oskarżony od września 2004 roku do połowy października 2005 pracował jako szkoleniowiec Kolejarza Stróże, a w grudniu został trenerem Łososiny Dolnej. Wątek Kolejarza pojawia się w śledztwie dotyczącym piłkarskiej korupcji jednak trzy "podejrzane" mecze z udziałem drużyny ze Stróż odbyły się już po odejśćiu Ł. z klubu.
 
źródło: pilkarskamafia.blogspot.com /Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

włodi 2009-12-22 18:51:48 0 0

Krzysiu Łętocha, Okocimski Brzesko... kto by się spodziewał :/

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem