2012-08-20 13:20:10

Stal Nowa Dęba rozbiła beniaminka

Piłkarze Stali Nowa Dęba rozgromili 5-1 graczy Wisłoka Strzyżów. Mecz odbył się na boisku beniaminka.

Wisłok Strzyżów zapłacił frycowe w starciu z bardziej doświadczoną Stalą Nowa Dęba. Podopiecznie Daniela Młynarczyka pokonali beniaminka aż 5-1.

Pierwszego gola dla gości zdobył Wojciech Dudek już w 2. minucie meczu. Gospodarze zdołali odpowiedzieć trafieniem wyróżniającego się w barwach Wisłoka Rafała Rajzera, ale na więcej nie było ich stać.

Kolejne bramki dla Stali jeszcze przed przerwą zdobyli Łukasz Milanowski (dwie) i Karol Wilk.

Efektowną wygraną gości przypieczętował w 50. minucie Szymon Serafin.

WISŁOK STRZYŻÓW - STAL NOWA DĘBA 1-5 (1-4)
Bramki: Rajzer (16) - Milanowski 2 (37, 43), Dudek (2), Wilk (45), Sz. Serafin (50)

Wisłok: Zimny - Draga (75. Grabowski), Szołdra, Pasek (52. Żabiński), Włodyka - Brusik (46. Śliwa), Rajzer, Piechowiak, Pałys (57. Gorczyca) - J. Baran, J. Krok (46. K. Baran).

Stal: Kotrych - Dudziak, Dudek, Wydro (71. Rębisz), Diektiarienko - Milanowski, Sz. Szerafin (78. Pogoda), Wilk (75. Sudoł), Warzocha - Urbaniak, Marek

Sędziował: Antoni Pelczarski z Krosna. Widzów: 400

Zobacz: IV liga podkarpacka 2012/2013 (runda jesienna) - tabela, statystyki, strzelcy

źródło: własne / Stal Nowa Dęba / Nowiny