2022-06-04 22:49:00

Błękitni Ropczyce roznieśli w pył rezerwy Stali Mielec

Błękitni Ropczyce nie zamierzają się żegnać z 4 ligą podkarpacką. Podopieczni Romana Gruszeckiego w sobotę pewnie pokonali rezerwy Stali Mielec.

Błękitni Ropczyce nadal są w grze o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Romana Gruszeckiego w sobotę mierzyli się z rezerwami Stali Mielec, które postawiły miejscowym trudne warunki. Spotkanie od początku stało na dobrym poziomie, a obie drużyny od pierwszych minut starały się stwarzać okazje bramkowe.

Kibice nie mogli narzekać na nudę. Konkrety jednak przyszły w końcówce pierwszej połowy. W 41. minucie Błękitni objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Hubert Siepierski. Ten sam gracz po chwili podwyższył na 2-0 i to zespół z Ropczyc na przerwę schodził w lepszych nastrojach. Rezerwy Stali po w drugiej odsłonie próbowały nawiązać walkę z miejscowymi.

Nudy nie było, jednak konkretniejsi nadal byli podopieczni Romana Gruszeckiego. Zespół z Ropczyc nie zatrzymywał się i w 70. minucie prowadził już 3-0, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Bieniek. Pięć minut później Błękitni zdobyli gola numer cztery, a jego autorem był Adrian Halwa, który ustalił wynik sobotniej potyczki.

1-0 Hubert Siepierski (41)
2-0 Hubert Siepierski (44)
3-0 Mateusz Bieniek (70)
4-0 Adrian Halwa (75)