2022-06-03 23:54:00

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski

Sokół Kolbuszowa Dolna coraz bliżej utrzymania w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Waldemara Mazurka pokonali na wyjeździe Glogovię Głogów Małopolski.

Sokół Kolbuszowa Dolna przybliżył się do utrzymania w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Waldemara Mazurka od początku ruszyli do ataku i stworzyli sobie kilka niezłych okazji. Głogovia Głogów Małopolski także miała swoje sytuacje, ale brakowało konkretów. Goście w 34. minucie otrzymali rzut karny, a tego po chwili na gola zamienił Kornel Kołacz.

Miejscowi w końcówce próbowali odrobić straty, ale Sokół dobrze grał w obronie. Chwilę po zmianie stron było już 0-2, a gola ponownie zdobył Kołacz, który pewnie egzekwował rzut karny. Zespół z Głogowa Małopolskiego w kolejnych minutach próbował nawiązać walkę z ekipą z Kolbuszowej Dolnej, ale ta skutecznie odpierała ataki rywala i dowiozła prowadzenie do końca.

0-1 Kornel Kołacz (35-rzut karny)
0-2 Kornel Kołacz (51-rzut karny)