2010-02-26 23:02:15

sparing: MFK Karvina (rezerwy) - Stal Mielec 2-1

Przebywający na obozie kondycyjnym w Zebrzydowicach piłkarze Stali Mielec przegrali sparing z rezerwami czeskiego drugoligowca MFK Karvina 1-2. W środę w takim samym stosunku ulegli pierwszej drużynie.

W I połowie mielczanie przeważali na boisku, jednak nie potrafili udokumentować swojej przewagi bramką pudłując nawet z rzutu karnego.

Po przerwie Stalowcy co prawda wyszli na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez Pawła Mrozińskiego, ale Czesi wykorzystali indywidualne błędy mieleckich obrońców i zdołali po golach w 55 i 80 minucie wyjść na prowadzenie i ostatecznie zwyciężyć w meczu.

MFK OKD Karviná B - FKS STAL MIELEC 2-1 (0-0)
Bramka dla Stali: Paweł Mroziński

Stal Mielec: Witkowski (46. Kusak), Duda (46. P.Kołacz), Paweł Mroziński, Kościelny, Podstolak, (46.Marek), Wójtowicz (46. Dąbek), Piotr Mroziński (55. Świechowski), Skiba, Kędzior (46. Hul), Getinger (46. Cygnarowicz), Góra (75. Zaskalski)

źródło: Nowiny