2012-08-15 22:08:32

Fatalny mecz Orła Przeworsk w Chełmie

Orzeł Przeworsk przegrał w meczu wyjazdowym z Chełmianką Chełm 0-2. Goście kończyli mecz w 9, a dodatkowo Patryk Broda doznał poważnie wyglądającej kontuzji...

Obie bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie spotkania i obie strzelili gracze pozyskani w przerwie letniej z Motoru Lublin: znany z występów w ekstraklasie Sergio Batata i młody napastnik Michał Górniak.

Ponadto goście kończyli mecz w dziewiątkę. Czerwonymi kartkami zostali ukarani Marcin Pietluch i Andrij Vaskovets.

Niestety w 38. minucie miało miejsce przykre zdarzenie. Młody zawodnik Orła Partyk Broda interweniował tak niefortunnie, że został odwieziony do szpitala z podejrzeniem złamania nogi. Jak się okazało było to jedynie stłuczenie.

CHEŁMIANKA CHEŁM - ORZEŁ PRZEWORSK 2-0 (2-0)
Bramki: Batata (30), Górniak (45)

Chełmianka: Szoklauk - Tywoniuk, Borys, Batata, Krzyżak (54. Siatka), Wieczorek (81. Fornal), Wasiluk, Pogorzelec (59. Wacewicz), Wesołowski, Wójcik, Górniak (74. Bala).

Orzeł: Drzystek - Broda (44. Zagórski), Sykała, Vaskovets, Tworzydło, Kocur (78. Kowal), Mazur (54. Pietluch), Zięba, Lech (60. Bukała), Gawłowski, Melnychuk.

Sędziował: Piotr Kozłowski z Zamościa. Żółte kartki: Gawłowski, Broda, Kocur, Tworzydło, Vaskovets, Zięba - Tywoniuk, Wacewicz. Czerwone kartki: Pietruch (63. za faul), Vaskovets (84, druga żółta). Widzów: 500

źródło: własne / chelmiankachelm.futbolowo.pl

Pierwsze 20 minut to przewaga Orla i swietne okazje do zdobycia bramki a nawet bramek bo obroncy CH wybijali pilke z bramki ale po 20 minutach mecz sie wyrownal a od 30 do konca I polowy juz tylko CH.co dalo dwie brameczki.Po przerwie wynik ustawil mecz Orzel atakowal CH kontrowala i mogly pasc bramki z obu stron choc nie wpadlo juz nic.CH ktora jest teraz najmlodsza ekipa w lidze grala w drugiej polowce odziwo cwaniej, dojrzalej,widac reke Bozyka.I jeszcze jedno panowie z Przeworska 3 liga to jednak cos wiecej niz kopanie nieustanne po nogach, jak tego nie zmienicie nie bedziecie mieli kim grac wykartkuja was w kazdym meczu zwlaszcza ze niektore faule to poprostu zwykle chamstwo.

kibic 2012-08-16 20:08:20

To co robia kopacze z Przeworska woła o pomstę do nieba! Faulowali jak deb...e! A koleś co złapał konie sam sobie to zrobił! Krzyżak wybił piłę a ten mu wjechał. Leżeli obaj ale... "orzeł" a raczej "nielot kopacz" już nie wstał

ORŁOWIEC 2012-08-16 20:44:31

A kim wy jestescie aby pasac jak ma grac Orzel,a jak nie?no kim??? NIKIM!!!,POCZYTAJ KTO JEST TRENEREM oRŁOWCÓW I DOPIERO WTEDY PISZ,A NIELOT TO CIE CHYBA ZROBIŁ!

lol 2012-08-17 07:01:51

Chełmianka grała najpierw w 14 na 11 a później w 14 na 9 więc trudno żeby wynik był inny...za wszelką cenę chcieli wygrać. Grali ostro momentami brutalnie a sędzia nie chciał tego widzieć. Natomiast kazdy faul zawodników Orła to żółta kartka. A odzywki trenera Chełmianki do sędziego k... co ty robisz, albo do swojego zawodnika powiedz mu k... żeby dał kartke pozostawiam bez komentarza.

XYZ 2012-08-17 09:15:06

Kolego lol proponuje mniej pic wtedy moze sobie przypomnisz ze w pilke gra sie po 11.A dla zainteresowanych sedziowie z zamoscia nigdy nie faworyzowali Chelmianki kto zna historie spotkan chelmianki i Hetmana wie o co chodzi.I konczac temat gdyby sedzia chcial dawac karton za kazdy faul graczy z Przeworska trzeba byloby przerwac te zawody kto nie byl i nie ogladal niech nie wymysla.

do xyz 2012-08-17 16:18:04

myslę ze kolega nizej nie byl pijany. chodzilo mu o to że gralo z nimi 3 sędziów. proponuje pomyślec troche zanim sie cos napisze..

Tylko CH 2012-08-17 17:21:45

O jaki się i intelektualista z Przeworska znalazł! Trzeba było dziecko być na meczu a nie się napinasz w necie. Kopacze z Przeworska - NIE dla takiej piłki!!!