2022-04-17 14:04:56

Klasa O Jarosław: Duża przegrana Promyka Urzejowice z niżej notowanym rywalem!

W Wielką Sobotą na boisku spotkały się także drużyny jarosławskiej okręgówki! Liderujący LKS Skołoszów nie zagrał w pełni swoich możliwości i zremisował z zespołem z ostatnich miejsc. Pewnie zwyciężyła za to ekipa z drugiego stopnia podium. W połowie stawki padł wynik 3-5, więc kibice obejrzeli aż osiem bramek. Sprawdźcie podsumowanie 22. kolejki zmagań.

Nudy w Skołoszowie nie było! Występujący z pozycji lidera LKS zremisował 2-2 z Czarnymi Pawłosiów. Na boisku było dosyć nerwowo o czym świadczy aż dziewięć żółtych i dwie czerwone kartki. Skołoszów wykonał rzut rożny i po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła na 5 metrze pod nogi napastnika gospodarzy i Wojciech Pilawa bez problemów umieścił ją w siatce. Ten sam zawodnik trafił jeszcze raz piętnaście minut później. W Pawłosiowie futbolówkę do bramki wpakował z rzutu karnego Artur Bańka. Drugiego gola dostali w prezencie od lidera w postaci trafienia samobójczego.

Sporo bramek w Gniewczynie, gdzie Huragan ograł Promyka Urzejowice 5-1. Dla ekipy gospodarzy strzelili Łukasz Jagieła, Andrij Nikanovych, Łukasz Wojtas, Jakub Słysz i Kamil Sądelski. Jedyną bramkę dla gości ustrzelił Paweł Drabik. Promyk jest mocno niezadowolony z tego wyniku i wie, że taki rezultat nie powinien mieć miejsca.

Osiem celnych strzałów w starciu KS-u Szówsko z Orłami Torki, który zakończył się 3-5. Dla zwycięskiego zespołu między słupki trafili Adrian Kiełbasa, hat-trick Łukasza Głuszko, który w piękny sposób zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Na listę strzelców wpisał się jeszcze Oleg Tlumak.

Santos Piwoda nie zawiódł i na spokojnie wygrał 2-0 z Płomieniem Morawsko. Piotr Pindak i Konrad Półtorak byli strzelcami bramek. Taki sam wynik obejrzała widownia w Stubnie, gdzie tamtejsza Granica przegrała ze Startem Pruchnik. Goście wpisali się na liste strzelców za sprawą Kacpra Rabczaka i Daniela Ostrzywilka.

Wicelider wiedział, jak zagrać, żeby pokazać kto jest górą. W starciu z ostatnim Czuwajem Przemyśl Pogoń-Sokół Lubaczów zwyciężyła 0-4. Strzelanina zaczęła się w 27. minucie po trafieniu Radosława Hojdaka, który potem dołożył jeszcze jedną bramkę. Celni byli jeszcze Michał Krzemiński, który zaliczył także dwie asysty i Piotr Hawrylak.

GKS Orły może z uśmiechem świętować. 4-1 to wynik, który padł w meczu z Łękiem Ostrów. Szybko piłka zatańczyła w siatce, bowiem w 2.minucie gola odnotował zawodnik gospodarzy Damian Barszczak. Patryk Duda od gości zdołał wyrównać, jednak w drugiej połowie o remisie nie było już mowy. Dwukrotnie Hubert Jucha oraz raz Mateusz Świst trafili do bramki i dali zwycięstwo Orłom.

Niewielkie różnice w Świętem, gdzie Sanoczanka przegrała ze Startem Lisie Jamy 1-2. Jako pierwsza strzeliła Sanoczanka w postaci gola Kuby Wolańskiego. Odpowiedzieli jej jednak goście, a dokładniej Kacper Kalita oraz Szymon Furgała i wygrali w tym starciu. Mała, lecz cenna wygrana także w Radymnie, gdzie San Gorzyce zdobył trzy punkty po meczu 1-0 z tamtejszym MKS-em. Jedynego gola kibice zobaczyli za sprawą Wojciecha Myłka