2022-04-16 18:43:00

Bez bramek w meczu Sokoła Kamień z Wisłokiem Wiśniowa

W Kamieniu goli nie odnotowano. Sokół dzielnie walczył w meczu z Wisłokiem Wiśniowa i ugrał punkt.

Kibice oglądali mecz walki, a więcej było gry w środku pola. Sokół Kamień bardzo ambitnie podszedł do spotkania z Wisłokiem Wiśniowa i powalczył z doświadczonym rywalem. W pierwszej odsłonie więcej okazji stworzyli sobie gospodarze. Najpierw próbował Dominik Podstawek, a później próbował Marcin Dec, lecz nadal było 0-0.

Po przerwie aktywniejszy był Wisłok, choć Sokół także miał swoje sytuacje. Prowadzenie beniaminkowi 4 ligi podkarpackiej mógł dać Tomasz Konefał, ale spudłował. Przyjezdni w kolejnych minutach stworzyli kilka niezłych okazji. Najlepszą wykorzystał Michał Szymański, który głową pokonał Macieja Siudaka. Gol ten jednak nie został uznany, bowiem arbiter odgwizdał spalonego