2022-04-13 20:53:00

Sokół Kamień udanie odrobił zaległości! Podopieczni Marka Kusiaka ograli MKS Kańczuga

Dobre humory po środowym meczu mają gracze Sokoła Kamień. Podopieczni Marka Kusiaka w zaległym meczu 23. kolejki 4 ligi podkarpackiej pokonali MKS Kańczuga.

Po średnio udanym początku ligowej wiosny, Sokół Kamień chyba wrócił na właściwą ścieżkę. Podopieczni Marka Kusiaka w weekend pewnie pokonali Błękitnych Ropczyce i w środę chcieli pójść za ciosem. MKS Kańczuga natomiast w starciu z wyżej notowanym rywalem chciał sprawić niespodziankę. Zapowiadało się więc ciekawe spotkanie.

Od początku jednak lepiej prezentowali się gospodarze, którzy szybko przejęli inicjatywę. Sokół stworzył sobie więcej okazji bramkowych, ale MKS Kańczuga dobrze prezentował się w defensywie. Zespół z Kamienia dwoił się i troił, aż w końcu dopiął swego tuż przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Kacper Piechniak.

W drugiej odsłonie miejscowym było już łatwiej. Sokół nadal lepiej prezentował się na boisku. Drużyna z Kańczugi stworzyła sobie kilka niezłych okazji, jednak brakowało konkretów. Tych więcej było po stronie podopiecznych Marka Kusiaka. Zespół z Kamienia od 66. minuty prowadził 2-0, a tym razem Damiana Płocicę pokonał Michał Mistrzyk.

1-0 Kacper Piechniak (45)
2-0 Michał Mistrzyk (66)

Sokół Kamień: Siudak – Gnatek, Piekut, D. Podstawek, Mistrzyk (88. M. Podstawek), Rychel, Horajecki, Łeń, Dziedzic (90. Reichel), Bednarz (58. Dec), Piechniak

MKS Kańczuga: Płocica - P. Gurak, Borcz, Kudła, S. Kielich, Paczocha (63. Szpytma), Struś (80. D. Kielich), Makarski (74. Piestrak), Bawor, Babiarz, A. Gurak

Żółte kartki: Łeń, Piechniak - Płocica, Makarski, Bawor

Sędziował: Przemysław Bieniasz (Rzeszów)