2022-04-09 18:44:00

Imponująca wygrana KS-u Wiązownica z MKS-em Kańczuga

To było jednostronne widowisko!  KS Wiązownica wpakował aż pięć bramek MKS-owi Kańczuga, nie dając mu żadnych szans na strzał kontaktowy. Lider 4. ligi podkarpackiej tym meczem potwierdził, że zasługuje na swoje miejsce w tabeli.

Pierwsza połowa wyglądała bardzo niepozornie. Nie padły na tym etapie gry żadne konkretne strzały, które mogłyby zagrozić rywalom. Wszystko zaczęło się dopiero po rozpoczęciu drugiej części spotkania.

Wynik otworzył w 59. minucie Kornel Kordas. Prawdziwa strzelanina rozpoczęła się jednak sześć minut później, kiedy bramkę na 2-0 odnotował z rzutu karnego Patryk Zieliński. Kańczuga nie zdążyła się otrząsnąć po drugim straconym golu, a goście wpakowali w siatkę piłkę po raz kolejny, za sprawą Kacpra Wydry.

KS Wiązownica szedł za ciosem i świetnie bawił się w polu karnym rywala. Tylko minuta wystarczyła, aby ponownie futbolówka zatańczyła między słupkami. Strzelcem tym razem był Kacper Rop. Właśnie on zanotował dublet w tym spotkaniu, bowiem za jego sprawą ujrzeliśmy jeszcze jeden celny strzał dający zwycięski wynik 5-0.

Dzięki tej wygranej KS Wiązownica utrzymuje pięć punktów przewagi nad drugim JKS-em Jarosław.

0-1 Kornel Kordas (59)

0-2 Patryk Zieliński (65)

0-3 Kacper Wydra (69)

0-4 Kacper Rop (70)

0-5 Kacper Rop (81)