2022-04-09 12:58:00

Konstiantyn Cherni bohaterem Polonii! Przemyślanie ograli u siebie Legion Pilzno

Dobre humory po meczu z Legionem Pilzno mają gracze Polonii Przemyśl. Podopieczni Piotra Ciska w sobotę skromnie pokonali niżej notowanego rywala.

Faworytem sobotniej potyczki była Polonia Przemyśl i to ona od początku lepiej prezentowała się na murawie. Podopieczni Piotra Ciska szybko wypracowali sobie przewagę. "Przemyska Barcelonka" częściej atakowała i utrzymywała się przy piłce, czego efektem tego była bramka na 1-0 autorstwa Kostiantyna Cherniego w 19. minucie.

Legion Pilzno w kolejnych minutach próbował doprowadzić do wyrównania, ale gospodarze dobrze prezentowali się w defensywie. Zespół z Pilzna od 40. minuty musiał grać w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę ujrzał Piotr Syguła. To ułatwiło zadanie Polonii Przemyśl, któa w drugiej odsłonie kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń i ostatecznie wygrała mecz 1-0.

1-0 Kostiantyn Chernii (19)