2022-04-07 12:59:00

Podział punktów w meczu MKS-u Kańczuga z Legionem Pilzno

W meczu pomiędzy MKS-em Kańczuga z Legionem Pilzno dwie bramki padły po przerwie, a mecz zakończył się remisem 1-1.

Legion Pilzno od początku ruszył do ataków w meczu z MKS-em Kańczuga. Goście byli zdecydowanie lepszą stroną w pierwszej połowie, ale nie potrafili pokonać Damiana Płocicy. Sztuka ta powiodła im się cztery minuty po zmianie ston. Najpierw w zamieszaniu podbramkowym strzał obronił Płocica, ale przy dobitce Piotra Syguły nie miał już szans.

Po tej bramce goście cofnęli się i czyhali na kontry. Natomiast MKS Kańczuga coraz mocniej atakowała. Ostatecznie w 73. minucie Paweł Gurak zdobył bramkę wyrównującą. W końcówce gospodarze mieli swoje szanse, ale wynik meczu już się nie zmienił.

0-1 Piotr Syguła (49)
1-1 Paweł Gurak (73)